Vandens gręžiniai

Vandens gręžiniaiVandens gręžiniai – švarūs vandens šaltiniai, kurie tausoja mūsų sveikatą. Mes savo klientams siūlome aukščiausios kokybės filtruojančių arba giluminių vandens gręžinių gręžimo paslaugas.

Kodėl verta rinktis mūsų įmonės vandens gręžinius?

Jeigu norite viską atlikti tvarkingai, greitai ir kokybiškai Jums reikalingi dokumentai (sklypo inžinerinis topografinis planas, savivaldybės raštas leidžiantis įsirengti gręžinį, Registrų centro žemės sklypo (arba pastato) išrašas, sklypo planas ir statybos leidimas). Turint visus išvardintus dokumentus rengiami vandens gręžinių projektai – tai leidimai leidžiantys įsirengti vandens gręžinius. Itin svarbu, kad projektai, pagal kuriuos yra rengiami vandens gręžiniai būtų suderinti su visuomenės sveikatos priežiūros centru. Viso to pasekoje vyksta paruošiamieji bei gręžimo darbai. Pirmiausia paruošiamos darbo aikštelės ir privažiavimo keliai. Vandens gręžinių gręžimas yra pradedamas kai nustatoma, kokiame gylyje yra vanduo. Kai yra randama keletas variantų vandens gręžinio užsakovas išsirenka jam labiausiai patinkantį variantą. Tada vyksta vandens kėlimo įrangos montavimas. Vandens kėlimo įrangos montavime svarbus dalykas yra tai, jog vandens kėlimo įranga yra parenkama atsižvelgiant į kliento pageidavimus.Vandens gręžiniai Vandens kokybės tyrimas atliekamas prieš pradedant naudotis vandens gręžiniais.
Įmonėje dirba brigados, kurios gali išgręžti vandens gręžinius individualiems asmenims arba įmonėms. Jūsų patogumui mes galime įrengti įvairaus gylio ir našumo vandens gręžinius, imdamiesi visų priemonių, kad kuo mažiau pakenktume aplinkai ir išsaugotume esamą tvarką. Mes naudojame itin aukštos kokybės vandens gręžiniams parinktas medžiagas ir išduodame gręžinio pasą. Viską atliekame greitai ir profesionaliai, todėl pasirinkę mūsų įmonės vandens gręžinių gręžimo paslaugas tikrai nepasigailėsite.