Nuotekų valymas

Nuotekų valymas reikalingas norint pašalinti nuotekose esančius teršalus. Todėl mes atliekameNuotekų valymas nuotekų valymo paslaugas atsakingai.

Kodėl verta rinktis mūsų įmonės teikiamas nuotekų valymo paslaugas?

Yra keli nuotekų valymo būdai: mechaniniai nuotekų valymai, biologiniai nuotekų valymai, cheminiai nuotekų valymai.
Mechaninių nuotekų valymo metu iš nuotekų išskiriamos priemaišos, kurios, pratekant valymo įrenginiuose nuotekoms lėtai tekėdamos gali nusėsti ant įrenginių dugno. Kai vanduo valomas mechaninių nuotekų valymo būdais, montuojami specialūs filtrai, kurie užpildyti specialiu įvairių frakcijų smėliu, surenkančiu mechanines priemaišas. Mechaniniai nuotekų valymų filtrai puikiai pašalina rūdis, purvą, dumblą ir netgi smėlį. Dėl to šiais valymo būdais filtruotas vanduo yra daug skaidresnis, švaresnis, pailgėja santechninės įrangos ir buitinių prietaisų naudojimo laikas.
Cheminiai nuotekų valymai – pasirinkus šiuos būdus į nuotekas dedami skiediniai su juose ištirpintais chemikalais, kurie reaguoja su nuotekų teršalais. Jie susikimba kuokštais, nusėda ant rezervuaro dugno ir yra pašalinami.
Nuotekų valymasBiologiniai nuotekų valymai – svarbūs nuotekų valymo procesai, kurių metu mikroorganizmai suskaido. Šie valymo būdai skirti sumažinti komunalinių ir pramoninių nuotekų užterštumą. Kai teršalai valomi biologinių nuotekų valymo būdais žūsta daug nuotekose esančių ir ligas sukeliančių mikroorganizmų. Tačiau nors ir žusta daug ligas sukeliančių mikroorganizmų dalis jų išlieka, dėl šios priežasties nuotekos dar dezinfekuojamos chloru.
Mūsų įmonė atsižvelgdama i savo klientų pageidavimus ir nuotekų valymo užterštumo lygius parinks tinkamiausius nuotekų valymo būdus. Ilgalaikę darbo patirtį sukaupę specialistai įvykdis pačius sudėtingiausius nuotekų valymo darbus.